Oferta zajęć dodatkowych w roku przedszkolnym: 2024/2025

bieg_madrali_mini

W roku szkolnym 2024/2025 skierowaliśmy do dzieci bogatą ofertę zajęć dodatkowych.

Organizujemy dla dzieci następujące zajęcia dodatkowe:

1.   JĘZYK ANGIELSKI zgodnie z metodą Marii Montessori
2.   TANIEC NOWOCZESNY
3.  „MAŁY ODKRYWCA”
4.  „SKRZACIE HARCE”
5.  „MAŁY SPORTOWIEC”
6.  „MAŁY KUCHARZ”
7.  „ SENSOPLASTYKA - działania plastyczne”

Płatne zajęcia dodatkowe:

Warsztaty z LEGO BRICKS4KIDZ
Spotkania z Leśnikiem

MAGICZNY DYWAN”

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość korzystania z zajęć dodatkowych z wykorzystaniem „Magicznego dywanu”. To nowa, interaktywna pomoc dydaktyczna łącząca multimedia z aktywnością ruchową dzieci w postaci różnych kreatywnych ćwiczeń, gier i zabaw edukacyjnych, skierowanych do przedszkolaków.

Zajęcia na magicznym dywanie są zabawą i jednocześnie nauką, które pobudzają    wyobraźnię i rozwijają u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość oraz wzmacniają szybkość reakcji. Podczas korzystania z tego urządzenia  dzieci przeżywają wspaniałe przygody: skaczą po kamieniach, sprzątają jesienny park, liczą, zapamiętują, pluskają się w „wirtualnej” rzece, grają w piłkę nożną, tenis, poznają instrumenty, zbierają dobre emocje oraz poznają język angielski.

„Magiczny dywan” czeka na dalsze zabawy z  naszymi przedszkolakami.