bieg mądrali

11:00 bieg "seniora", rodziców , opiekunów i dekoracja medalami
11:20 do 13:30 dla wszystkich uczestników biegu szalona zabawa z wodzirejem

NAGRODY

• Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal.
  • Dla wszystkich uczestników biegów dziecięcych przewidziane są słodkie upominki.
  • Przed biegiem przedszkolaków zorganizowane zostaną dodatkowe atrakcje m.in. malowanie buziek oraz zabawy sportowe.

• Udział dzieci, rodziców i opiekunów jest całkowicie bezpłatny.
  • Dzieci z przedszkola "Kredka" w Oławie przychodzą ubrane w białe koszulki z logo „Kredki”.

bieg_madrali_miniCEL biegu

Coroczny "Bieg Mądrali" organizowany jest przez C.R.D. Niepubliczne Przedszkole "KREDKA" oraz Oławskie Centrum Helen Doron.
Celem imprezy jest popularyzacja biegów jako najprostszej formy rekreacji, promowanie zdrowego stylu życia, krzewienie aktywności ruchowej oraz wiedzy u osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności, integracja środowiska biegowego w tym osób niepełnosprawnych, rozbudzanie potrzeby systematycznego ćwiczenia u osób nieaktywnych ze wszystkich środowisk, grup wiekowych i zawodowych.
W biegu mogą brać udział dzieci i rodzice, babcie i dziadkowie w wieku od 0 do 100 lat. Bieg ma charakter rekreacyjny, nie jest prowadzona klasyfikacja a każdy uczestnik biegu otrzymuje pamiątkowy medal.