Co MOTYLKI robią w przedszkolu?

Dzień w naszym przedszkolu zaczyna się od godziny 6.30. Panie witają dzieciaczki w sali zabaw, gdzie od samego rana panuje radosny klimat ponieważ dzieci bawią się, tańczą i śpiewają. O 8.50 zaczynamy robić się głodni, więc myjemy rączki i idziemy na pyszne śniadanie. Między 9.15 a 12.15 bawimy się literkami, cyferkami, wierszykami, malujemy, rysujemy i tańczymy zgodnie z przyjętym w tym roku programem " Tropiciele". To również czas na język angielski, rytmikę oraz gimnastykę korekcyjną.

Języka angielskiego uczymy się metodą Helen Doron. Helen Doron Early English jest prostą, naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka. Metoda ta sprawia, że dziecko przyswaja język obcy tak łatwo jak własny.

Gdy pozwala nam na to pogoda wychodzimy do ogródka, na spacer a więc wdychamy na świeże powietrze.

Ciepły obiad czeka na nas o 12.30, przed którym myjemy ręce. Po obiedzie czas na odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej lub bajce czytanej przez nasze panie. Słodki podwieczorek mamy o godz. 14.30, a po nim czas tylko dla nas, na zabawy w kącikach zainteresowań. W przedszkolu przebywamy do godz. 17.00.

Cykliczne zabawy

Zabawa w kolory
Jeden dzień w miesiącu poświęcimy na zabawie w wybranym kolorze. Będziemy poznawać kolory, wzbogacać wyobraźnie oraz świetnie się bawić.

Podróż Antka
ANTEK to miś, który będzie gościł w domu BIEDRONEKk przez weekend. Przedszkolaki pokażą jak spędzają wolny czas. Podróż Antka będzie opisana i zaprezentowana przed grupą.